info@pracaserca.pl
Facebook
YouTube

Książka

Najpopularniejsza książka Safi Nidiaye „Otwórz serce, zamiast łamać sobie głowę“, ( Hartigramma, 2014; tytuł oryginału: Herz öffnen statt Kopf zerbrechen) zawiera esencję jej doświadczenia ze Skoncentrowaną w ciele Pracą Serca. Przedstawia ją w bardzo jasnej i zrozumiałej formie zachęcającej do codziennego praktykowania. Książka krok po kroku wprowadza w metodę, przy czym każdy krok może zostać zastosowany w codziennym życiu.

Jest napisana specjalnie dla tych, którzy nie mają duchowego lub terapeutycznego doświadczenia i nie są przyzwyczajeni do siedzenia w ciszy i skupieniu na wewnętrznych procesach. 

Za pomocą wielu nowych przykładów Safi Nidiaye dokonuje przeglądu i wyjaśniła swoją pracę od podstaw. Jednocześnie książka jest kontynuacją dla zaawansowanych praktyków, ponieważ zawiera najnowszą wiedzę i doświadczenie autorki z Pracą Serca.

Safi Nidiaye zaprasza do refleksji nad życiem i odczuwaniem. Przy pomocy jej autorskiej metody, nauczycie się ponownie odczuwać i odkryjecie drogę serca. Podążanie nią nigdy Was nie zawiedzie, poprowadzi do uzdrowienia starych ran z dzieciństwa i utoruje drogę intuicji, która podpowie kolejny krok.

Zobacz film.

Dla lubiących bardziej słuchać niż czytać mamy dobrą wiadomość. 31 ważniejszych fragmentów książki zostało nagranych w formie audiobooka przez Pana Marcina Prackiego z Zielonej Góry. Dziękujemy i zapraszamy do posłuchania tej pięknej książki.