info@pracaserca.pl
Facebook
YouTube

Magiczne klucze do serca

W naszym społeczeństwie uczucia są regularnie tłumione. Tego nauczyliśmy się w dzieciństwie. Zamykaliśmy przed nimi nasze serca i odmawialiśmy im naturalnych reakcji: złości pozwolenia na istnienie, smutkowi przestrzeni, a tęsknocie szacunku.  

Kiedy otworzymy drzwi do serca i będziemy chcieli wpuścić tam nasze uczucie, przed którym je kiedyś zamknęliśmy, musimy użyć słów płynących z serca i odpowiedzieć na owo uczucie tym, czego kiedyś mu odmówiliśmy: wściekłości pozwolenia na istnienie; smutkowi przestrzeni, w której może egzystować; pragnieniu szacunek, którego nigdy nie otrzymało. To jest tajemnica kluczy do serca. Istnieje 10 głównych kluczy, które odpowiadają naturalnym odruchom serca, dzięki którym nasze serce zareaguje na uczucie ulgą, poruszeniem, wzruszeniem, radością.

Stłumione uczucia, stare wzorce i urazy uniemożliwiają nam autentyczne i zdecydowane życie. Autorka bestsellerów i duchowy nauczyciel, Safi Nidiaye pokazuje wyjście z tych ograniczeń przy pomocy 10 kluczy do serca. Wykazując wrażliwość i zorientowanie na praktykę, nauczysz się sprawdzonej metody Kluczy do Serca. W czasie medytacji, w ciszy, popatrzysz na bolesne uczucia, takie jak gniew, rozczarowanie lub ból z perspektywy obserwatora. Ten sposób troszczenia się uczucia uruchamia proces oczyszczania i uzdrawiania: emocje mogą zostać rozproszone lub przeobrażone, a ukryta pod nimi tęsknota staje się widoczna. Pokazuje ona, co jest dla ciebie naprawdę ważne i w którym kierunku możesz iść. W codziennym życiu, w przypadku problemów wszelkiego rodzaju, dolegliwości fizycznych, konfliktów w związku lub podejmowania decyzji, korzystanie z metody szybko zapewni ci spokój, opanowanie i przejrzystość.