info@pracaserca.pl
Facebook
YouTube

Moja droga

Nazywam się Renata Stankowska, pochodzę z Wrześni, aktualnie mieszkam pod Poznaniem.

Jestem certyfikowanym nauczycielem metody Klucze do SERCA, znanej również pod nazwą Praca Serca. Jej wielką pasjonatką i pełnym oddania praktykiem.

Od roku 2016 regularnie uczestniczę w warsztatach prowadzonych przez duchową nauczycielkę, Safi Nidiaye, odbywających się na południu Francji. Ich esencją jest praktyka autorskiej metody budowania świadomości uczuć, prowadząca do otwarcia serc. Otwarte serce to przestrzeń pełna miłości i wolności, perspektywa inna niż osobista. Przekaz, którym się dzielę jest pozareligijny i uniwersalny. Jest owocem moich doświadczeń, uważności i świadomych przeżyć. Metodę Safi pokochałam od „pierwszego wejrzenia”, a praktykując ją z oddaniem, zrozumiałam, że droga otwartego serca jest jedyną, którą chcę podążać. Weszłam na nią słuchając wewnętrznego głosu i intuicji. Dzięki odczuwaniu wszystkich swoich emocji (przed czym się dotąd zawsze wzbraniałam) zrozumiałam, że wszystko ma sens, a najtrudniejsze momenty w moim życiu zawsze były tym, co w danym momencie było mi niezbędne, żeby się przebudzić i otworzyć moje zamknięte serce. Kiedy nie korzystałam z tej nadarzającej się okazji i tłumiłam wszystko, co bolesne – cierpiałam, a świat odzwierciedlał moje cierpienia.

  • Uczę odczuwać emocje w sposób nieoceniający i pozbawiony jakiejkolwiek interwencji. Uważność, gotowość i świadomy oddech wystarczą, żeby uczynić pierwszy krok na tej niesłychanie uzdrawiającej drodze.
  • Z zachwytem dzielę się metodą, ponieważ wierzę, że towarzyszenie ludziom w podróży z umysłu do SERCA zmienia świat na lepszy.
  • Prowadzę grupy, podczas których uczę metody, a także towarzyszę podczas sesji indywidualnych (stacjonarnie w Luboniu k. Poznania, bądź telefonicznie).
  • Chętnie odwiedzam małe miejscowości, prowadząc jednodniowe warsztaty.
  • Zapraszam Cię w przestrzeń otwartego serca. Zapraszam Cię po obfitość i dobrostan.

 

Prywatnie lubię naturę i spacery po lesie. Uwielbiam góry, ptaki, kajaki, zmiany w życiu i koncerty zespołu „Projekt Kobieta”. Tańczę tango argentyńskie. Lubię satsangi i medytacje prowadzone przez Nitya. Lubię życie.