info@pracaserca.pl
Facebook
YouTube

Safi Nidiaye

Duchowa nauczycielka, autorka ponad 30 bestsellerowych książek z dziedziny duchowości i głębokiego rozwoju osobistego. Od 1988 roku prowadzi seminaria i grupy, jako nauczyciel medytacji. Specjalizuje się w przekazywaniu głęboko intuicyjnej wiedzy. Jej praca skupia się na sercu – miejscu, gdzie ma miejsce odczuwanie – i które wg niej jest kluczem do rozwiązywania problemów, uzdrowienia i przebudzenia duchowego.

Od 1990 roku naucza metody Skoncentrowanej w ciele Pracy Serca – techniki, którą zapoczątkowała praktyka medytacji ZEN. Metoda pomaga poznać siebie, swoje nieuświadomione uczucia, otworzyć na nie serce i tym samym rozwiązać bolesne problemy. Droga Serca zwana Pracą Serca wg Safi Nidiaye została uznana przez terapeutów i jest z powodzeniem stosowana w ich gabinetach.

Safi Nidiaye mieszka wraz z mężem, malarzem Francisem Gabrielem w Pirenejach. Naucza Pracy Serca w formie tygodniowych, intensywnych, połączonych z wypoczynkiem seminariów w przepięknej scenerii południa Francji, nad Morzem Śródziemnym.

Więcej informacji tutaj.