info@pracaserca.pl
Facebook
YouTube

Sesje indywidualne

Na spotkaniach indywidualnych zapraszam do spojrzenia na konkretny, życiowy problem z perspektywy innej niż osobista. Z perspektywy otwartego serca. Kiedy przestajemy myśleć, a zaczynamy odczuwać, wszystko się zmienia.  Esencją spotkania jest odkrycie w ciele (wszystkie uczucia się w nim manifestują), poznanie, dopuszczenie i otwarcie serca na stłumioną emocję, która do tej pory była nieuświadomiona, a która z ukrycia (podświadomości) obezwładnia, utrudniając relacje i rozumienie samego siebie.

Sesja telefoniczna bądź skype przebiega z identyczną intensywnością, jak osobista. Zapraszam stacjonarnie do Lubonia pod Poznaniem.

Będę towarzyszyć Państwu z uważnością, neutralnie i z otwartym sercem.

Krótki wstęp do metody (15 min) otrzymają Państwo bezpłatnie.

Sesja trwa między 1 h a 1,5 h i kosztuje odpowiednio: 150 PLN/ 180 PLN.

Chciałabym zwrócić uwagę na fakt, że praktykowanie Kluczy do Serca nie zastępuje terapii, choć może ją znacząco wesprzeć. Wszystko, z czym pracujemy na spotkaniach, traktuję bardzo poufnie.

Metoda jest prosta i każdy może się jej nauczyć, czerpiąc z praktyki niespotykane korzyści. Abyście mogli Państwo korzystać z niej w pełnym zaufaniu, a potem szybciej integrować w codziennym życiu warto spełnić poniższe warunki:

  • ciekawość i chęć obejrzenia własnych problemów z neutralnej perspektywy
  • gotowość wzięcia odpowiedzialności za swoje uczucia (negatywne, neutralne)
  • zrozumienie, że w odczuwaniu własnych uczuć (emocji) nie ma nic niewłaściwego, szczególnie zaś, jeśli dotyczy to emocji negatywnych, zaprzeczających bólowi egzystencjalnemu
  • zdolność do koncentracji na oddechu i umiejętność odbierania sygnałów płynących z ciała
  • zapoznanie się z treścią jednej z książek Safi Nidiaye „Klucz znajdziesz w Sercu” lub „Otwórz serce, zamiast łamać sobie głowę”
  • obejrzenie filmu video Safi Nidiaye, dostępnego na kanale YouTube (z moim tłumaczeniem)

Zapraszam Cię w przestrzeń otwartego serca, gdzie wszystkie uczucia są dopuszczane, respektowane, uznawane i rozumiane. Gdzie jest miejsce na troszczenie się o nie i współczucie dla samego siebie. W sercu, a nie w głowie ma miejsce odczuwanie i tam się udamy. Czucie uzdrawia, koi, uobecnia w życiu, rozwiązuje wiele problemów, również tych, które wydają się nierozwiązywalne. Czucie sprawia, że słyszymy głos intuicji. Sprawdź, jaka nagrodą Cię czeka, kiedy nie tłumisz własnych emocji.

Zapraszam Cię po spokój, obfitość i dobrostan.

Opinia klientki:

„Jestem po indywidualnej sesji z Renią i wszystkim, ale to wszystkim zblokowanym i straumatyzowanym polecam tę cudowną drogę w miłości serca, z serca do serca, w uwalnianiu emocji i nawiązywaniu głębokiej relacji opartej na miłości. A Renia po prostu jest idealną, wrażliwą, czułą i głęboko spokojną przewodniczką po emocjach i ich uwalnianiu. Jej Serce to Serce Safi, czyli każdego z nas”.

Mail: info@pracaserca.pl lub tel. 607122630

https://safi-nidiaye.de/index.php/startseite-2/polnische-seite/